EUROCASE skříň ML N6-500B, Midi Tower, 2x USB 3.0, 2x audio, bez zdroje
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
601 Kč
496,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Eurocase ML N6-500B
PC skříň ML ATX
Formát základních desek: ATX, miniATX, microATX
Formát zdroje: standard ATX PSU
Černě lakované šasi z ocelového plechu 0,4mm
Konektory č.panelu: USB3.0 x 2 , HD Audio & Mic
Pozice. 1 x 5,25"
Pozice: SSD 1 x 2,5" , volitelné ( 2 x SSD 2,5"/2x HDD3,5" )
Rošiřující slot 6 x
Pozice pro FAN: Front: 120mm x 2 , Side: 120mm x 2 , Rear: 80mm x 1
Rozměr skříně: 185x410x320mm (Š x V x H)
Skříň je dodávána bez ventilátorů

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 3x |
| 5.25" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 6x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 2x 120 mm |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 80 mm |
| Maximální délka komponent | |
| Maximální délka zdroje | ATX |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 185 x 410 x 320 mm |
Technické parametry
| Výkon zdroje (W) | 0 |
| Kód produktu | 004522463 |
| EAN | 859252206275 |
Podobné produkty
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2210A, HP 207A černý pro tiskárny HP (1 350 stran)
1350 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
494 Kč
408,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?