EUROCASE zdroj 350W, 120mm, ATX2.3
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
550 Kč
454,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Zdroj Eurocase 350W
Napájecí zdroj ATX značky Eurocase s výkonem 350W. Je osazen 120mm ventilátorem a pasivním PFC (Power factor correction). Otáčky ventilátoru jsou řízeny termoregulací. Zdroj splňuje požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu. Zdroj vyhovuje i směrnici 2005/32/EU = příkon v pohotovostním režimu.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 350 W |
| Vstupný střídavý proud | 5 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Výstupné napětí DC | +3.3VDC +5VDC +12VDC -12VDC +5VSB |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Velikost | ATX |
Technické parametry
| Kód produktu | 004522436 |
| EAN | 8592522062687 |
Podobné produkty
Toner ABEL CE413A purpurový pro tiskárny HP (2 600 stran)
2600 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
614 Kč
507,00 Kč bez DPH
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2210A, HP 207A černý pro tiskárny HP (1 350 stran)
1350 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
494 Kč
408,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?