EUROCASE zdroj 350W Eco+, 120mm, 80+ Bronze, ATX
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
671 Kč
554,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Eurocase Eco+ 350W
Napájecí zdroj pro PC, formát ATX
Max. výstupní výkon 350W
Ventilátor 120mm
Účinnost 80PLUS BRONZE
Konektory:
ATX 20/24pin 1x
4+4pin 12V 1x
6+2pin PCI-E 1x
SATA 4x
Molex 2x
Vstupní napájení: AC 230V / 50Hz
Rozměry zdroje: 150x85x140mm (ŠxVxH)
Zdroj vyhovuje požadavkům na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC).
Zdroj vyhovuje i směrnici 2005/32/EU = příkon v pohotovostním režimu <0,5W.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 350 W |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 2.0 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Výstupné napětí DC | +3.3VDC +5VDC +12VDC -12VDC +5VSB |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4 pin Konektor | 1x |
| CPU 4+4 pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2 pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Velikost | 150 x 85 x 140 mm |
Technické parametry
| Kód produktu | 004522404 |
| EAN | 859252206261 |
Podobné produkty
Válec ABEL DR-2400 pro tiskárny BROTHER (12 000 stran)
12000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
635 Kč
524,00 Kč bez DPH
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?