EUROCASE zdroj 450W, 120mm, ATX2.3
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
665 Kč
549,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Zdroj Eurocase 450W
Napájecí zdroj ATX značky Eurocase s výkonem 450W. Je osazen 120mm ventilátorem a pasivním PFC (Power factor correction). Otáčky ventilátoru jsou řízeny termoregulací. Zdroj splňuje požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu. Zdroj vyhovuje i směrnici 2005/32/EU = příkon v pohotovostním režimu.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 450 W |
| Vstupný střídavý proud | 5 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Výstupné napětí DC | +3.3VDC +5VDC +12VDC -12VDC +5VSB |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Velikost | ATX |
Technické parametry
| Kód produktu | 004522438 |
| EAN | 8592522062700 |
Podobné produkty
Toner ABEL W2201A, HP 220A azurový pro tiskárny HP (1 800 stran)
1800 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
642 Kč
530,00 Kč bez DPH
Papír xerografický REAL COPY ( A4, 80g, 5x 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
625 Kč
516,00 Kč bez DPH
Válec ABEL DR-2400 pro tiskárny BROTHER (12 000 stran)
12000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
635 Kč
524,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?