EUROCASE zdroj 550W Eco+, 120mm, 80+ Bronze, ATX
| Výrobce | EUROCASE |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
864 Kč
714,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Eurocase Eco+ 550W
Napájecí zdroj pro PC, formát ATX
Max. výstupní výkon 550W
Ventilátor 120mm
Účinnost 80PLUS BRONZE
Konektory:
ATX 20/24pin 1x
4+4pin 12V 1x
6+2pin PCI-E 2x
SATA 4x
Molex 2x
Vstupní napájení: AC 230V / 50Hz
Rozměry zdroje: 150x85x140mm (ŠxVxH)
Zdroj vyhovuje požadavkům na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu (EMC).
Zdroj vyhovuje i směrnici 2005/32/EU = příkon v pohotovostním režimu <0,5W.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 550 W |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 5.0 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Výstupné napětí DC | +3.3VDC +5VDC +12VDC -12VDC +5VSB |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4 pin Konektor | 1x |
| CPU 4+4 pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2 pin Konektor | 2x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | Bronze |
| Modulární kabeláž | Ne |
| Velikost | 150 x 85 x 140 mm |
Technické parametry
| Kód produktu | 004522407 |
| EAN | 859252206264 |
Podobné produkty
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF543X purpurový pro tiskárny HP (2 500 stran)
2500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
746 Kč
616,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04403 černý (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
731 Kč
604,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?