EVOLVEO Panthera, skříň mATX, 6x ARGB ventilátor 120mm, dřevěný přední panel + skleněná bočnice
| Výrobce | Evolveo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 738 Kč
1 436,00 Kč bez DPH
Popis produktu
EVOLVEO Panthera
EVOLVEO Panthera-BK-6, to není žádná nudná krabice na součástky, ale špičková PC skříň, která si zasluhuje pozornost. Do světa vyspělých videoherních technologií totiž přináší vytříbenou eleganci, a dokonce i trochu přírody – je osazena dřevěným čelním panelem, září působivým zrcadlovým podsvícením a bočnici má z temperovaného skla, takže přednosti vašeho počítače neskrývá, ale naopak hrdě vystavuje na odiv.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x 3,5mm jack |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Vrchní část | 120/140/240/280 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x120 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 175 mm |
| Maximální délka GPU | 320 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 215 × 390 × 375 mm |
| Váha | 5,02 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 004547209 |
| EAN | 8595683205849 |
Podobné produkty
Eaton 5E 700 USB IEC G2, UPS 700VA / 360 W, 4x IEC
Skladem
Doručení do týdne
1 657 Kč
1 368,60 Kč bez DPH
Toner ABEL CRG-057H, 3010C002 černý pro tiskárny CANON (10 000 stran)
10000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
1 399 Kč
1 156,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?