FlashDisk 128GB ADATA UV320 black USB 3.1 (AUV320-128G-RWHGN)
| Výrobce | ADATA |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
386 Kč
318,25 Kč bez DPH
Popis produktu
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Kapacita | 128GB |
| Barva | černá/modrá |
| Rozměry (délka x šířka x výška) | 55 x 19.5 x 10.2 mm |
| Váha | 7.9 g |
| Rozhraní | USB 3.1 |
| Požadavky na systém | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS 9.X a Linux™ Kernel 2.4 a více |
| Záruka | Od 1. ledna 2019 se záruční doba pro model UV320 mění na 5 let; pro modely UV320 zakoupené před 31. prosincem 2018 (včetně) se záruční doba nemění. |
| Poznámka | Výkon se může lišit podle konfigurace hardwaru a softwaru |
Technické parametry
| Kód produktu | PAMFLA128GBADAUV320-128G-RWHGN |
| EAN | 4713218462855 |
Podobné produkty
Toner ABEL CF279A černý pro tiskárny HP (1 000 stran)
1000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
319 Kč
263,00 Kč bez DPH
Náplň ABEL No.727, B3P20A purpurová pro tiskárny HP (130 ml)
130 ml
Skladem
Odeslání do druhého dne
363 Kč
300,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF410A černý pro tiskárny HP (2 300 stran)
2300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
460 Kč
380,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?