FlashDisk 64GB A-Data UV240 (AUV240-64G-RBK ) USB black
| Výrobce | ADATA |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
250 Kč
206,07 Kč bez DPH
Popis produktu
AUV240-64G-RBK
TECHNICKÉ PARAMETRY:
| Kapacita | 64 GB |
| Barva | černá |
| Rozměry (délka x šířka x výška) | 54,6 x 19,2 x 8,3 mm |
| Váha | 7 g |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Požadavky na systém | Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS 10.10 a Linux Fedora verze 15 nebo novější, bez nutnosti ovladače zařízení |
| Záruka | Od 1. ledna 2019 se záruční doba pro model UV240 mění na 5 let; pro modely UV240 zakoupené před 31. prosincem 2018 (včetně) se záruční doba nemění. |
| Poznámka | Výkon se může lišit podle konfigurace hardwaru a softwarové aplikace. * Část kapacity uvedené na paměťovém zařízení Flash se využívá k formátování a dalším funkcím a není k dispozici pro ukládání dat. Aktuální dostupná kapacita je menší, než je uvedeno na produktech. |
Technické parametry
| Kód produktu | PAMFLA64GBADAUV240BK |
| EAN | 4713218465405 |
Podobné produkty
Toner ABEL CRG-725 pro tiskárny CANON (1 600 stran)
1600 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
287 Kč
237,00 Kč bez DPH
Náplň ABEL HP 62XL, C2P07AE barevná pro tiskárny HP (415 stran)
415 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
280 Kč
231,00 Kč bez DPH
Náplň ABEL No.305XXL, 3YM62AE černá pro tiskárny HP (650 stran)
650 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
246 Kč
203,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?