Garmin fenix® E – 47 mm, AMOLED, Slate grey steel / Černý silikonový řemínek, EU
| Výrobce | Garmin |
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Popis produktu

Neomezené možnosti
Chytré GPS hodinky fenix E s vysokou odolností, dlouhou výdrží a všestranným sportovním využitím. Mají téměř neomezené možnosti využití a pomohou vám posouvat vaše osobní hranice. Nabízejí pokročilé plány pro silový trénink, cílené tréninky a navigaci s výpočtem okružní trasy.

Odolná konstrukce
Chytré hodinky fenix E jsou vybaveny jasným 1,3” AMOLED displejem s lunetou z nerezové oceli a 47mm pouzdrem z polymeru vyztuženého vlákny. Splňují navíc americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazům a vodě.

Vylepšená navigace na mapě
Funkce dynamického vytváření okružních tras umožňuje zadat, jak daleko chcete jet a zobrazí se vám návrhy tras, které vás dovedou zpět včas. Navíc si můžete zobrazit vrstevnice díky mapám TopoActive nebo předinstalované mapy golfových hřišť a lyžařských středisek po celém světě.

Prémiové tréninkové funkce
Každodenní tréninková doporučení, adaptivní závodní tréninkové plány, cílené plány pro silový trénink, funkce real-time stamina s odhadem zbývající výdrže, vyhodnocení tréninkové zátěže/skladby tréninku a další funkce, které vám pomohou se zlepšit ve vašem sportovním odvětví.

Připravenost k tréninku
Hned po probuzení budete znát skóre připravenosti k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů. Ukáže vám, jestli vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli zvolnit.

Monitoring zdraví a kondice
Začněte den s přizpůsobitelnou ranní zprávou, kde najdete denní přehled informací o zdraví a kondici. Ten zahrnuje pokročilé sledování spánku, stav VST, a také tréninkový plán a spoustu dalšího.

Zůstaňte ve spojení
Udržujte spojení se svým aktivním životním stylem díky funkcím chytrých hodinek, které zahrnují chytrá oznámení, bezkontaktní platby Garmin Pay™, úložiště hudby a mnoho dalšího.
Technická specifikace
- Rozměry: 47 x 47 x 14,5 mm
- Min. obvod zápěstí: 12,5 cm
- Max. obvod zápěstí: 20,8 cm
- Hmotnost: 76 g
- Materiál řemínku: silikon
- Vyměnitelný řemínek: ano
- Materiál pouzdra: plast
- Velikost pouzdra: 47 mm
- Materiál rámečku: nerezová ocel
- Sklíčko: Gorilla Glass
- Typ displeje: AMLOED
- Velikost displeje: 1,3"
- Rozlišení displeje: 416 × 416
- Max. výdrž baterie: 504 h
- Kompatibilní OS: Android, iOS
- Kapacita úložiště: 16 GB
- Stupeň vodotěsnosti: 10 ATM
- Senzory: Oxymetr, Barometr, Galileo, Glonass, Kompas, Akcelerometr, Gyroskop
- Chytré funkce: Navigace, Přehrávač hudby v hodinkách, Integrované mapy
- Funkce měření sportu: Vzdálenost, Záznam trasy, Rychlost
- Sportovní aktivity: Běh, Cyklistika, Fitness, Chůze, Jóga, Lyžování, Plavání, Veslování
- Barva: černá
Technické parametry
| Barva pouzdra | Černá |
| Barva řemínku | Černá |
| Bezkontaktní platby | Garmin Pay |
| Bezpečnostní funkce | detekce pádu |
| Chytré funkce | Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Navigace, Přehrávač hudby v hodinkách, Hledání telefonu, Předpověď počasí |
| Funkce | Kompas, Měření vzdálenosti, Voděodolné, Měření tepu, Nabíjecí, Propojení s mobilem, Krokoměr, Výpočet spálených kalorií, GPS, Budík, Hudební přehrávač |
| Hodinkové funkce | Budík, Časovač, Stopky, Ukazatel data, Datum, Kalendář |
| Kompatibilní OS | Android, iOS |
| Konektivita | BlueTooth, WiFi, ANT+ |
| Materiál pouzdra | Plast, Nerezová ocel |
| Materiál řemínku | Silikon |
| Notifikace a zprávy | Notifikace z telefonu |
| Příslušenství pro nositelnosti | Náhradní řemínky |
| Propojení s mob. telefonem | Ano |
| Senzory a Hardware | Kompas, Barometr, GPS, Intenzita světla, Galileo, Mikrofon, GLONASS, Akcelerometr, Teploměr (tělená teplota), Gyroskop |
| Sklíčko | Gorilla Glass |
| Sledování polohy a trasy | Pomocí GPS v hodinkách |
| Součást balení | Dobíjecí kabel |
| Sportovní funkce | Krokoměr, Měření vzdálenosti, Měření tepu, Výpočet spálených kalorií |
| Tvar ciferníku | Kulatý |
| Typ displeje | AMOLED |
| Typ zapojení řemínku | 22 mm Garmin QuickFit |
| Úhlopříčka displeje | 1,3" |
| Určení | Unisex |
| Vodotěsnost a odolnost | 100 m (10 ATM) |
| Vyměnitelný řemínek | Ano |
| Zařízení | Hodinky |
| Zobrazení času | Digitální |
| Způsob ovládání | Dotykový displej |
| Kód produktu | 0042393780 |
| EAN | 753759341343 |
Podobné produkty
EATON UPS Ellipse PRO 1600 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x IEC C13, USB
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
EATON UPS Ellipse PRO 1600 FR USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x FR, USB
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?