Garmin Venu 4 (41 mm) Zlaté / Bílý silikonový řemínek a Light Sand kožený řemínek, EU (upravit kartu)
| Výrobce | Garmin |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
12 661 Kč
10 463,00 Kč bez DPH
Technické parametry
| Barva pouzdra | Zlatá |
| Bezkontaktní platby | Garmin Pay |
| Chytré funkce | Vlastní ciferník, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Navigace, Přehrávač hudby v hodinkách |
| Funkce | Kompas, Voděodolné, Měření tepu, Nabíjecí, Propojení s mobilem, Krokoměr, Výpočet spálených kalorií, GPS, Budík |
| Hodinkové funkce | Budík, Časovač, Stopky, Datum |
| Kapacita uložiště | 8 GB |
| Kompatibilní OS | Android, iOS |
| Konektivita | BlueTooth, WiFi, ANT+ |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Notifikace a zprávy | Notifikace z telefonu |
| Propojení s mob. telefonem | Ano |
| Senzory a Hardware | Kompas, Barometr, GPS, Galileo, GLONASS, Akcelerometr, Teploměr (tělená teplota), Gyroskop |
| Sklíčko | Gorilla Glass |
| Sportovní funkce | Krokoměr, Měření tepu, Výpočet spálených kalorií |
| Tvar ciferníku | Kulatý |
| Typ Baterie | Li-ion |
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 1,2" |
| Vodotěsnost a odolnost | 50 m (5 ATM) |
| Vyměnitelný řemínek | Ano |
| Zařízení | Hodinky |
| Způsob ovládání | Kombinované |
| Kód produktu | 0042393786 |
| EAN | 753759363956 |
Podobné produkty
Multipack AC Plus HP 507X (CE400X, CE401A, CE402A, CE403A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (11 000+3×6 000 stran)
11000+3x6000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
10 594 Kč
8 755,37 Kč bez DPH
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
7000+3x7300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
12 107 Kč
10 005,79 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?