Garmin Venu 4 (45 mm) Slate / Černý silikonový řemínek a Hnědý kožený řemínek, EU (upravit kartu)
| Výrobce | Garmin |
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Popis produktu
"
OBJEVTE SVÉ ZDRAVĚJŠÍ JÁ?
Chytré GPS hodinky Venu 4 nabízí pokročilé funkce pro zdraví a fitness. Jsou vaším parťákem na zápěstí, který vám pomůže lépe porozumět vašemu tělu a vést zdravější životní styl.
24/7 ZDRAVOTNÍ MONITORING
Vydejte se cestou ke zdravějšímu životnímu stylu s řadou funkcí sledování zdraví, jako je monitorování energie Body Battery, stres, pulzní oxymetr a sledování zdraví žen – včetně odhadů proběhlé ovulace — a další.
POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU
Sledujte své skóre spánku a a osobní poradenství, kolik spánku potřebujete a jak ho zlepšit. Můžete dokonce sledovat různé fáze spánku a zdřímnutí během dne – a zobrazit důležité metriky, jako je variabilita srdečního tepu a teplota pokožky, abyste lépe porozuměli svému zdraví. Funkce spánkového souladu navíc ukazuje, jak jste v souladu s cirkadiálním rytmem a jak konzistentní je váš spánek.
STATUS ZDRAVÍ
Sledujte, jestli se vaše zdravotní metriky – například srdeční tep, VST, teplota pokožky a pulzní oxymetr během spánku – odchylují od běžného rozsahu, což by mohlo naznačovat zvýšený stres. Tyto změny mohou souviset s úrovněmi fyzické aktivity, prostředím, stresem, konzumací alkoholu, potenciálním nástupem onemocnění a dalšími faktory.
MOŽNOSTI TRÉNINKU
Zaznamenávejte si pohybové aktivity jako chůzi, běh a další pomocí více než 80 předinstalovaných GPS profilů a profilů pro indoorové sporty. Dosáhněte cílů s tréninkovými plány Trenéra Garmin pro běh, cyklistiku, posilování a fitness. Některé se dokonce přizpůsobují podle metrik vašeho zdraví a kondice. Nebo využijte doporučené denní tréninky navržené speciálně pro vás.
MŮJ DENÍK NÁVYKŮ
Zaznamenávejte vlastní nebo přednastavené každodenní návyky, jako je například příjem kofeinu nebo alkoholu, a sledujte v aplikaci Garmin Connect jejich vliv na váš spánek, stres nebo VST3. Díky tomu se můžete sami rozhodnout, co je pro vás a vaše zdraví důležité.
KAŽDODENNÍ PRAKTIČNOST
Jasná LED svítilna nabízí praktické světlo ve chvíli, kdy ho potřebujete. Po spárování hodinek s telefonem můžete přímo na zápěstí volat i přijímat hovory. Funkce hodinek můžete dokonce ovládat hlasovými příkazy nebo pomocí hlasového asistenta telefonu odpovídat na textové zprávy a podobně.
Technická specifikace:
- Typ displeje hodinek: AMOLED
- Materiál krycího skla: Corning Gorilla Glass 3
- Velikost displeje: Průměr 1,4” (35,3 mm)
- Rozlišení displeje: 454 x 454 pixelů
- Typ baterie: Lithium-iontová
- Výdrž baterie: Režim chytrých hodinek až 10 dní (3 dnů s trvale zapnutým displejem), Režim chytrých hodinek s úsporou baterie: až 18 dní
- Způsob nabíjení: Originální kabelová nabíječka Garmin
- Paměť/historie: 8 GB
- Konektivita: Bluetooth, ANT+, Wi-Fi
- LED svítilna: Ano
- Garmin Pay: Ano
- Stupeň vodotěsnosti: Plavání, 5 ATM
- Funkce hodin: Chytrá oznámení, Ranní zpráva, Večerní zpráva, Kalendář, Počasí, Nastavení se synchronizují v reálném čase s mobilní aplikací Garmin Connect, Ovládání hudby ze smartphonu, Přehrává a ovládá hudbu z hodinek, Najít můj telefon, Najít mé hodinky, Podpora volání přes Bluetooth a hlasového asistenta,Ovládání hlasem, Heslo, Kalkulačka, Čas/datum, GPS synchronizace času, Automatický přechod na letní čas, Budík, Chytrý budík, Časovač, Stopky, Čas východu/západu slunce
- Kompatibilita s mobilní aplikací: Garmin Connect
- Kompatibilita se smartphonem: iPhone, Android
- Snímače: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, Technologie SatIQ, Snímač srdečního tepu na zápěstí Garmin Elevate, Snímač nasycení krve kyslíkem (pulzní oxymetr), Barometrický výškoměr, Kompas, Gyroskop, Akcelerometr, Teploměr, Snímač okolního světla
- Bezpečnostní a sledovací funkce: Detekce nehod během vybraných aktivit, Upozornění na nehody v telefonu u nositelných zařízení, Asistence, Služba Live Event Sharing
- Zdravotní funkce: Sledování srdečního tepu, Celodenní stres, Pitný režim, Zdraví žen, Snímek zdravotního stavu, Počítadlo kroků , Sledování záběrů, Kalorická spotřeba, Vystoupaná patra, Uražená vzdálenost a další
- Materiál řemímku: Silikon
- Materiál rámečku: Nerezová ocel
- Materiál pouzdra: Nerezová ocel a polymer vyztužený vlákny
- Řemínek Quick Release: Ano (22 mm, Průmyslový standard)
- Pro obvod zápěstí: 135-200 mm
- Fyzická velikost: 45 x 45 x 12 mm
- Hmotnost: 38 g (56 g s přibaleným řemínkem)
- Barva pouzdra: Černá
"
Technické parametry
| Barva pouzdra | Černá |
| Barva řemínku | Hnědá |
| Bezkontaktní platby | Garmin Pay |
| Chytré funkce | Vlastní ciferník, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Navigace, Přehrávač hudby v hodinkách |
| Funkce | Kompas, Měření vzdálenosti, Voděodolné, Měření tepu, Nabíjecí, Propojení s mobilem, Krokoměr, Výpočet spálených kalorií, GPS, Budík |
| Hodinkové funkce | Budík, Časovač, Stopky, Ukazatel data, Datum, Kalendář |
| Kapacita uložiště | 8 GB |
| Kompatibilní OS | Android, iOS |
| Konektivita | BlueTooth, WiFi, ANT+ |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku | Kůže |
| Notifikace a zprávy | Notifikace z telefonu |
| Propojení s mob. telefonem | Ano |
| Senzory a Hardware | Kompas, Barometr, GPS, Intenzita světla, Galileo, GLONASS, Akcelerometr, Teploměr (tělená teplota), Gyroskop |
| Sklíčko | Gorilla Glass |
| Sledování polohy a trasy | Pomocí GPS v hodinkách |
| Součást balení | Dobíjecí kabel, Řemínek navíc |
| Sportovní funkce | Krokoměr, Měření vzdálenosti, Měření tepu, Výpočet spálených kalorií |
| Telefonování | Pomocí hodinek přes spárovaný telefon |
| Tvar ciferníku | Kulatý |
| Typ Baterie | Li-ion |
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 1,4" |
| Vodotěsnost a odolnost | 50 m (5 ATM) |
| Vyměnitelný řemínek | Ano |
| Zařízení | Hodinky |
| Způsob ovládání | Kombinované |
| Kód produktu | 0042393787 |
| EAN | 753759363963 |
Podobné produkty
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
Multipack AC Plus HP 507X (CE400X, CE401A, CE402A, CE403A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (11 000+3×6 000 stran)
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?