GEMBIRD Držák 2 monitorů na stůl MA-DA2-02, naklápěcí, až do 32” a 8kg, černý
| Výrobce | Gembird |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
849 Kč
701,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GEMBIRD Držák 2 monitorů na stůl
- Stolní držák monitoru s dvojitým ramenem monitoru
- Rameno umožňuje otáčet, vysouvat, zatahovat nebo naklánět váš displej a umožňuje otočení displeje z režimu na šířku do režimu na výšku atd.
- Umožňuje snadné ergonomické umístění pro snížení námahy
- Funguje s téměř jakýmkoli LCD monitorem (max. 32")
- Odolné nastavitelné plynové pružiny vhodné pro monitory 2 - 8 kg
- Pevná stolní svorka nebo průchodka pro snadné a bezpečné upevnění na vašem stole
- Vestavěné vedení kabelů pro organizovaný a úhledný pracovní prostor
- Kompatibilní s VESA (100 x 100 mm a 75 x 75 mm)

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Materiál | Plast, ocel, hliník |
| Velikost displeje | 17" - 32" |
| Váha displeje | až 8 kg |
| VESA Kompatibilita | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Rozsah naklánění | +90° ~ -45° |
| Rozsah otáčení | +90° ~ -90° |
| Otočení obrazovky | +180° ~ -180° |
| Doporučená tloušťka pracovní plochy | Svorka: 10 ~ 85 mm Průchodka: 10 ~ 40 mm |
| Váha držáku | 3.8 kg |
Technické parametry
| Typ příslušenství | Držáky a stojany |
| Kód produktu | 0041208264 |
| EAN | 8716309126106 |
Podobné produkty
Toner ABEL CF259A, HP 59A černý pro tiskárny HP (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
847 Kč
700,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF543X purpurový pro tiskárny HP (2 500 stran)
2500 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
746 Kč
616,00 Kč bez DPH
Toner ABEL XEROX 006R04403 černý (3 000 stran)
3000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
731 Kč
604,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?