GEMBIRD Držák TV WM-42T-02, 23"-42" (30kg), náklopný
| Výrobce | Gembird |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
120 Kč
99,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GEMBIRD Držák TV, náklopný
- Těžký ocelový náklopný držák na TV na stěnu
- Podporuje většinu 23" - 42" LCD TV
- Kompatibilní s VESA, max. 200 mm x 200 mm
- Vzdálenost od stěny: 53 mm
- Umožňuje naklonění až o 24 stupňů
- Praktická integrovaná vodováha pro dokonalé vyrovnání
- Zahrnuje veškerý potřebný instalační materiál

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Velikost TV | 23" - 42" |
| Rozsah náklonu | +12° ~ -12° |
| Nosnost | 30 kg |
| VESA Kompatibilita | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 mm |
| Váha | 1 kg |
Technické parametry
| Typ příslušenství | Držáky |
| Kód produktu | 0041208271 |
| EAN | 8716309126038 |
Podobné produkty
Papír xerografický REAL COPY (A4, 80g, 500listů)
Skladem
Odeslání do druhého dne
111 Kč
91,55 Kč bez DPH
Náplň ABEL C13T945440 žlutá pro tiskárny Epson (5 000 stran)
5000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
141 Kč
116,00 Kč bez DPH
Náplň ABEL C13T945340 purpurová pro tiskárny Epson (5 000 stran)
5000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
123 Kč
101,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?