GEMBIRD Držák TV WM-80F-01, 37"-80" (70kg), pevný
| Výrobce | Gembird |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
274 Kč
226,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GEMBIRD Držák TV, pevný
- Těžký ocelový držák na TV na stěnu
- Podporuje většinu 37” - 80” LCD TV
- Kompatibilní s VESA, max. 600 mm x 400 mm
- Vzdálenost od stěny: 29 mm
- Automatické pružinové zámky s rychlospojkami pro snadnou instalaci
- Zahrnuje veškerý potřebný instalační materiál

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Velikost TV | 37” - 80” |
| Nosnost | 70 kg |
| VESA Kompatibilita | 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Váha | 1.93 kg |
Technické parametry
| Typ příslušenství | Držáky |
| Kód produktu | 0041208276 |
| EAN | 8716309126151 |
Podobné produkty
Náplň ABEL HP 62XL, C2P07AE barevná pro tiskárny HP (415 stran)
415 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
280 Kč
231,00 Kč bez DPH
Toner ABEL CF279A černý pro tiskárny HP (1 000 stran)
1000 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
319 Kč
263,00 Kč bez DPH
Náplň ABEL No.305XXL, 3YM62AE černá pro tiskárny HP (650 stran)
650 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
246 Kč
203,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?