GIGABYTE BRIX GB-BMPD-6005, Intel Pentium Silver N6005, 1xSO-DIMM DDR4, WiFi
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
4 553 Kč
3 762,20 Kč bez DPH
Popis produktu
Společnost GIGABYTE, která mění podstatu toho, jak definujeme pracovní plochu počítače, vyvinula ultrakompaktní počítač s povrchovou úpravou z kartáčovaného hliníku. Ideální pro širokou škálu výpočetních aplikací doma i v kanceláři, BRIX je malý a jednoduchý. Díky širokému výběru procesorů pokrývajících celé výkonové spektrum nastavuje BRIX nový standard pro miniaturizaci desktopu, který je perfektní jako ultrakompaktní PC pro rodinu nebo kancelář. Model: Gigabyte Brix 6005 Operační systém: bez OS Procesor: Intel Pentium Processor N6005 2.8GHz, 4 core (TDP 10W) Pevný disk: ne (Podpora 2,5'' HDD/SSD s tloušťkou 7,0/9,5 mm (1× 6 Gb/s SATA 3) Optická mechanika: Ne Grafická karta: Intel UHD Graphics 605 Paměť: ne (1 x SO-DIMM DDR4 slot) Max. velikost: 16 GB Počet pozic (celkem / Volné): 1/1 Síť: Gigabit LAN (Realtek 8111HS) + Dual Band Wireless-802.11 AC Zadní Konektory: *1 x HDMI(2.0a) *1 x mini DisplayPort (1.2a) *2× USB 3.0 *1× RJ-45 *1× napájení *1× uchycení pro zámek Kensington Přední konektory: *1 x USB3.0 *1 x USB3.0 type C *1 x Headphone Jack *1 x Microphone Jack Čtečka paměťových karet: ne Provedení (case): Mini PC Rozměry: 46.8 mm x 112.6 mm x 119.4 mm Napájení: Adapter DC 19V 2.1A / 65 W Záruka: 3 roky Stránky výrobce: https://www.gigabyte.cz/products/page/desktop_platform/GB-BMPD-6005-rev-10#kf
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence CPU | 2,8 GHz |
| Grafický čip | Intel UHD |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 0/1 |
| Operační systém | bez OS |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB-C | 1 |
| Provedení počítače | Mini-PC |
| Řada procesoru | Intel Pentium |
| Rozhraní | USB 3.0, LAN, HDMI, Mini DisplayPort, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| TDP CPU | 10W |
| Typ grafické karty | Intel |
| Typ paměti | DDR4 SODIMM |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Výbava PC | Wi-Fi |
| Výrobce CPU | Intel |
| Využití PC | Domácnost a kancelář |
| Kód produktu | 0041541037 |
| EAN | 4719331600846 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 900 VA, 540 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Typ E, (1) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
4 306 Kč
3 558,68 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?