GIGABYTE case GB-C301GW V2, Mid tower, Průhledná bočnice, 4x 120mm ARGB Fan, bílá
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
1 946 Kč
1 608,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE C301 GLASS WHITE V2
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- RGB Fusion s ARGB rozbočovačem
- Podpora základních desek až do formátu E-ATX
- Podpora kapalinového chlazení až do 360 mm
- Možnost vertikální instalace grafické karty
- Celoplošná bočnice z temperovaného skla
- Na I/O panelu: 2× USB 3.0 a 1× USB 3.1 Type-C
- Předinstalované 4 ARGB ventilátory

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.1 Gen 2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | max. 360 mm |
| Vrchní část | max. 360 mm |
| Zadní část | max. 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 400 mm |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, vzadu |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 486 x 220 x 473 mm |
| Váha | 9 kg |
Technické parametry
| Kód produktu | 0041706285 |
| EAN | 4719331553456_DUPLICATE_1c34843bdbb5feed525c96bb5338b735_ |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?