GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor AORUS FO27Q5P, OLED, 2560 x 1440 QHD, 500Hz, 1.5M:1, 300cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
22 559 Kč
18 643,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE AORUS FO27Q5P
AORUS FO27Q5P je navržen speciálně pro soutěžní hráče a je vybaven 27palcovým 2K QD-OLED panelem s působivou obnovovací frekvencí 500 Hz a ultrarychlou odezvou 0,03 ms pro výjimečnou vizuální čistotu. Integrované exkluzivní taktické funkce dávají hráčům výhodu na bojišti, zatímco technologie OLED Care výrazně snižuje riziko vypálení obrazovky.
AORUS FO27Q5P je vybaven úchvatným 27palcovým QD-OLED displejem, který poskytuje bezkonkurenční kvalitu obrazu v rozlišení 2K a nepřekonatelný herní výkon v každém pixelu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 300 cm/m2 |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| Odezva | 0.03 GTG |
| Obnovovací frekvence | 500Hz |
| Spotřeba | 49 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x Displayport 2.1 UHBR20 1x MiniDP 2.1 UHBR20 1x Displayport 1.4 (HBR3) výstup 1x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery až 18 W) 2x USB 3.2 Downstream porty 1x USB 3.2 Upstream port 1x sluchátkový konektor 1x mikrofonní konektor |
| Vlastnosti | Reproduktor 2x 5W VESA DisplayHDR True Black 500 ClearMR 21000 Flicker-Free |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Naklánění | -5°~+20° |
| Otáčení | -20°~+20° |
| Pivot | 0°~+90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 610.3 x 532.5 x 158.6 mm |
| Váha | 7.2 kg |
Co je v krabici
1x Napájecí kabel
1x HDMI 2.1 kabel
1x DisplayPort kabel
1x USB-C kabel
Technické parametry
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| Doba odezvy (ms) | 0.03 |
| DP počet | 2 |
| DP verze | 2.0 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.1 |
| Hmotnost (kg) | 7.2 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Možnost prodloužené záruky | Ne |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | USB 3.0, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | OLED |
| USB počet | 3 |
| USB umístění | Vzadu |
| USB verze | 3.2 |
| USB-C počet | 1 |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA |
| Kód produktu | 0041541152 |
| EAN | 4719331867751 |
Podobné produkty
Papír xerografický A4 80g OFFICE C - Smartline 200 ks paleta
Skladem
Odeslání do druhého dne
19 662 Kč
16 248,96 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?