GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GS27Q X, SS IPS, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
5 360 Kč
4 429,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Gigabyte Herní monitor GS27Q X
Monitor je jako neokoukaný hráč často podceňován. Pravdou je, že monitory tvoří synergický efekt a přinášejí nejlepší výkon PC komponent. Herní monitory GIGABYTE nabízejí špičkové specifikace a kvalitu, uživatelé si mohou skutečně užít špičkový výkon bez potřeby extravagance.
Zjednodušený vzhled představuje jednoduchost filozofie designu herní série GIGABYTE, robustní stojan a matný povrch vytvořený pro funkční a estetické prvky, které přidávají další vlastnosti.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560 x 1440 QHD |
| Sytost barev | 110% sRGB |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Statický kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovací frekvence | 240Hz / OC 250Hz |
| Spotřeba | 34W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x Displayport 1.2 1x Jack na sluchátka |
| Vlastnosti | HDR Flicker-Free OSD Sidekick Aim Stabilizer Black Equalizer Crosshair Timer PiP/PbP |
| Nastavitelnost | |
| Naklonění | -5°~+20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 619 x 447 x 172 mm |
| Váha | 5,7 kg |
Technické parametry
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| DP počet | 1 |
| DP verze | 1.4 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Hmotnost (kg) | 5.7 |
| Jas (cd/m2) | 300 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | IPS |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA |
| Kód produktu | 0041541121 |
| EAN | 4719331855611 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 1300 VA, 840 W, Vstup: C14, Výstupy: (4) Typ E, (4) Pouze přepěťová ochrana Typ E, USB nabí
Skladem
Doručení do týdne
5 883 Kč
4 861,98 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 1300 USB IEC, Off-line, Tower, 1300VA/840W, výstup 8x IEC, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
5 883 Kč
4 861,98 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?