GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q2 QD, IPS, 2560 x 1440 QHD, 200Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
5 535 Kč
4 574,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE M27Q2
Díky technologii Quantum Dot nabízí model M27Q2 QD barvy s živostí a širokým gamutem na úrovni OLED, které jsou navíc trvale stabilní.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 / sRGB 150% |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz / OC 210Hz |
| Spotřeba | 30 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 1x DisplayPort 1.4 1x USB Type-C (Alternativní režim; Vstupní port; Napájení až 18 W) 2x USB 3.2 Výstupní port 1x USB 3.2 Vstupní port 1x Sluchátkový Jack |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-Free |
| Nastavitelnost | |
| Otáčení | -5°~+21° |
| Naklánění | -15°~+15° |
| Pivot | -0°~+90° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 5.91 kg |
Co je v krabici
1x DisplayPort kabel
1x USB kabel
Technické parametry
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| DP počet | 1 |
| DP verze | 1.2 |
| Energetická třída | G |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Hmotnost (kg) | 6 |
| Jas (cd/m2) | 350 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Možnost prodloužené záruky | Ne |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | IPS |
| USB počet | 2 |
| USB umístění | Vzadu |
| USB verze | 3.0 |
| USB-C počet | 1 |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA, Nastavitelná výška |
| Kód produktu | 0041541150 |
| EAN | 4719331871352 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 650 FR, 400W, UPS 650VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
4 735 Kč
3 912,63 Kč bez DPH
EATON UPS 3P Ellipse 1300 USB IEC, Off-line, Tower, 1300VA/840W, výstup 8x IEC, USB, bez ventilátoru
Skladem
Doručení do týdne
5 883 Kč
4 861,98 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?