GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27Q3, IPS, 2560 x 1440 QHD, 300Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
7 037 Kč
5 815,00 Kč bez DPH
Popis produktu
Gigabyte M27Q3
Herní monitor GIGABYTE je vybaven exkluzivním stojanem, který je ergonomicky navržen tak, aby nabízel široký rozsah nastavení výšky a náklonu.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 95% DCI-P3 / 132% sRGB |
| Jas | 400 cm/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT |
| Obnovovací frekvence | 300Hz / OC 320Hz |
| Spotřeba | 27 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x Displayport 1.4 1x USB typu C (alternativní režim; upstream port; napájení až 18 W) 2x USB 3.2 downstream porty 1x USB 3.2 upstream port 1x Jack pro sluchátka |
| Vlastnosti | HDR VESA Display HDR400 Flicker-Free HBR3 |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| Náklon | -5°~+20° |
| Otáčení | -15°~+15° |
| Pivot | -0°~+90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6,48 kg |
Co je v krabici
1x Napájecí kabel
1x USB Kabel
1x DP Kabel
Technické parametry
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| DP počet | 1 |
| DP verze | 1.2 |
| Energetická třída | G |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Hmotnost (kg) | 6 |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Možnost prodloužené záruky | Ne |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | IPS |
| USB počet | 2 |
| USB umístění | Vzadu |
| USB verze | 3.0 |
| USB-C počet | 1 |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA, Nastavitelná výška |
| Kód produktu | 0041541148 |
| EAN | 4719331868802 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 1200 FR, 750 W, UPS 1200VA, 8 zásuvek, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1200 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1200VA/750W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?