GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor M27UP ICE, SS IPS, 3840x2160 UHD, 160Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP, bílá
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
8 915 Kč
7 367,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE M27UP ICE
Objevte špičkový displej, který kombinuje všestrannost a výkon. Díky funkci Tactical Dual Mode můžete přepínat mezi jemným 4K/UHD režimem s obnovovací frekvencí 160 Hz a bleskurychlým Full HD režimem až 320 Hz, ideálním pro soutěžní hraní. Monitor využívá panel SS IPS s odezvou 1 ms (GtG) a pokrytím 95 % DCI-P3 / 125 % sRGB, což zajišťuje živé, realistické barvy a detailní obraz.
Podporuje technologie FreeSync Premium a je kompatibilní s NVIDIA G-SYNC, eliminuje trhání obrazu, a navíc nabízí DisplayHDR 400, KVM přepínač, USB-C s napájením 18 W, čtyřstranné chlazení a ergonomický design s výškovým nastavením a pivotem.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | SS IPS |
| Rozlišení | 3840 x 2160 UHD |
| Sytost barev | 95% DCI-P3/ 125% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 160Hz |
| Spotřeba | 27 W |
| Konektivita | 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 (DSC) 3 x USB 3.2 Gen 1 downstream porty 1 x USB 3.2 Gen 1 upstream port 1 x USB Type-C (alternativní režim; upstream port; napájení až 18 W) 1 x konektor pro sluchátka |
| Vlastnosti | HDR |
| Nastavitelnost | |
| Naklánění | -5°~+21° |
| Otáčení | -15°~+15° |
| Pivot | 0°~+90° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 515 x 192 mm |
| Váha | 6.65 kg |
Co je v krabici
1x Napájecí kabel
1x Napájecí kabel
1x DisplayPort kabel
1x USB kabel
Technické parametry
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| DP počet | 1 |
| DP verze | 1.4 |
| Energetická třída | E |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Hmotnost (kg) | 6.65 |
| Jas (cd/m2) | 350 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Možnost prodloužené záruky | Ne |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | IPS |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA, Nastavitelná výška, HDR |
| Kód produktu | 0041541163 |
| EAN | 4719331872359 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 1200 FR, 750 W, UPS 1200VA, 8 zásuvek, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1200 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1200VA/750W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1600 FR USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x FR, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 868 Kč
8 155,37 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?