GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor MO27Q3, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
14 673 Kč
12 126,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE MO27Q3 Gaming Monitor
Model MO27Q3 je vybaven 27palcovým panelem QHD QD-OLED a navržen s exkluzivními taktickými funkcemi a technologií AI OLED Care. Poskytuje průlomový výkon s dechberoucími vizuálními efekty, a to vše při bleskové obnovovací frekvenci 360 Hz, která zajišťuje plynulou animaci bez rozmazání.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | QD-OLED |
| Rozlišení | 2560x1440 QHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1.,5M:1 |
| Odezva | 0.03 ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 360Hz |
| Spotřeba | 40 W |
| Konektivita | 2 x HDMI 2.1 1 x DP 1.4 1 x USB-C (nabíjení až 18 W) 2 x USB 3.2 Vstupní 1 x USB 3.2 Výstupní 1 x 3,5 mm Jack |
| Vlastnosti | HDR |
| Reproduktory | 2 x 5W |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 610 x 99 x 190 mm |
| Váha | 6.55 kg |
Technické parametry
| Doba odezvy (ms) | 0.03 |
| DP počet | 1 |
| DP verze | 1.4 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.1 |
| Hmotnost (kg) | 6 |
| Jas (cd/m2) | 250, 1000 |
| Kontrast:1 | 1500000 |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Typ panelu | OLED |
| Vlastnost | Rovný |
| Výbava | VESA |
| Kód produktu | 0041541155 |
| EAN | 4719331871833 |
Podobné produkty
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
7000+3x7300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
12 107 Kč
10 005,79 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?