GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor G34WQC2, VA, 21:9, 3440x1440 QHD, 200Hz, 450 cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
6 662 Kč
5 505,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE G34WQC2
Monitor často podceňován. Pravdou je, že monitory fungují jako synergický efekt a vytahují z komponentů počítače to nejlepší. Herní monitory GIGABYTE nabízejí špičkové specifikace a kvalitu, uživatelé si tak mohou skutečně užít špičkový výkon bez nutnosti extravagance.
34" 1500R VA panel vám nabídne pohled bližší lidskému oku než plochý monitor, což vám poskytne pohlcující pocit.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 34" |
| Displej | VA 1500R |
| Rozlišení | 3440 x 1440 WQHD |
| Sytost barev | 95% DCI-P3/125% sRGB |
| Jas | 450 cd/m2 |
| Kontrast | 4000:1 |
| Odezva | 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 200Hz |
| Spotřeba | 37 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.0 2x DisplayPort 1.4 1x Sluchátkový Jack |
| Vlastnosti | VESA Display HDR400 Flicker-Free HBR3 |
| Nastavitelnost | |
| Otáčení | -5°~+21° |
| Naklánění | -15°~+15° |
| Nastavení výšky | 130 mm |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ano |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 808 x 534.6 x 220 mm |
| Váha | 7.36 kg |
Co je v krabici
1x DisplayPort kabel
Technické parametry
| Barevná hloubka (bit) | 10 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| DP počet | 2 |
| DP verze | 1.4 |
| Energetická třída | G |
| Formát obrazovky | 21:9 |
| HDMI počet | 2 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Hmotnost (kg) | 7.36 |
| Jas (cd/m2) | 450 |
| Kontrast:1 | 4000 |
| Použití | Herní |
| Rozhraní | DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack |
| Rozhraní vstup | DP, HDMI |
| Rozhraní výstup | HDMI, 3,5 mm Jack |
| Typ panelu | VA |
| USB umístění | Vzadu |
| VESA rozměr | 100x100 |
| Vlastnost | Prohnutý |
| Výbava | VESA, Zakřivený panel, Reproduktory, Nastavitelná výška, Pivot, HDR, Redukce blikání (flicker-free) |
| Kód produktu | 0041541154 |
| EAN | 4719331870294 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 1200 FR, 750 W, UPS 1200VA, 8 zásuvek, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1200 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1200VA/750W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?