GIGABYTE VGA AMD Radeon RX 9060 XT GAMING 16GB, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
10 910 Kč
9 016,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE RX 9060 XT GAMING 16G
- Poháněn kartou Radeon RX 9060 XT
- Integrováno s 16GB GDDR6 128bitovým paměťovým rozhraním
- Systém chlazení WINDFORCE
- Ventilátor Hawk
- Teplovodivý gel serverové třídy
- Osvětlení RGB
- Zesílená konstrukce

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Takt jádra | Boost Clock: Až 3230 MHz (referenční karta: 3130 MHz) Game Clock: Až 2620 MHz (referenční karta: 2530 MHz) |
| Stream procesorů | 2048 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 20 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 281 x 118 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 450 W |
| Podsvícení | ARGB, RGB Fusion |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Technické parametry
| Chlazení grafické karty | Aktivní |
| Počet VGA Portů | 0 |
| Podsvícení | ARGB |
| Použití grafické karty | Herní |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Typ sběrnice grafické karty | PCIe |
| Výrobce procesoru GPU | AMD |
| Kód produktu | 0041706171 |
| EAN | 4719331356354 |
Podobné produkty
EATON UPS Ellipse PRO 1600 FR USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x FR, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 868 Kč
8 155,37 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1600 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 956 Kč
8 228,10 Kč bez DPH
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
7000+3x7300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
12 107 Kč
10 005,79 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?