GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G, 8G GDDR6, 2xDP, 2xHDMI
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
7 222 Kč
5 968,50 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE RTX 5050 WINDFORCE OC 8G
- Poháněna architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháněna grafickou kartou GeForce RTX 5050
- Integrována s 8GB GDDR6 128bitovým paměťovým rozhraním
- Chladicí systém WINDFORCE
- Hawk fan
- Serverová třída Termoregulačního gelu
- Zesílená konstrukce

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5050 |
| Takt jádra | 2587 MHz (Reference card : 2572MHz) |
| CUDA jader/Stream procesorů | 2560 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 20 Gbps |
| Kapacita paměti | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 2x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 199 x 116 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 550W |
| Slot | 2 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Technické parametry
| Chlazení grafické karty | Aktivní |
| Funkce | G-Sync |
| Počet VGA Portů | 0 |
| Použití grafické karty | Herní |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Typ sběrnice grafické karty | PCIe |
| Výrobce procesoru GPU | nVidia |
| Kód produktu | 0041706207 |
| EAN | 4719331356743 |
Podobné produkty
Eaton Ellipse PRO 1200 FR, 750 W, UPS 1200VA, 8 zásuvek, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
Eaton Ellipse PRO 850 FR, 510W, UPS 850VA, 4 zásuvky, LCD, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
6 525 Kč
5 392,56 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1200 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1200VA/750W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
7 780 Kč
6 429,75 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?