GIGABYTE VGA NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti EAGLE MAX OC 8G, 8G GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
10 372 Kč
8 571,50 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE RTX 5060 Ti EAGLE MAX OC 8G
- Poháněna architekturou NVIDIA Blackwell a DLSS 4
- Poháněna grafickou kartou GeForce RTX 5060 Ti
- Integrována s 8GB GDDR7 128bitovým paměťovým rozhraním
- Chladicí systém WINDFORCE
- Teplovodivý gel serverové třídy
- Zesílená konstrukce

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Takt jádra | 2617 MHz (Reference card: 2572 MHz) |
| CUDA jader | 4608 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 8 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 281 x 115 x 40 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 650 W |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Technické parametry
| Chlazení grafické karty | Aktivní |
| Funkce | G-Sync |
| Počet VGA Portů | 0 |
| Použití grafické karty | Herní |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Typ sběrnice grafické karty | PCIe |
| Výrobce procesoru GPU | nVidia |
| Kód produktu | 0041706199 |
| EAN | 4719331356637 |
Podobné produkty
Eaton 3P Ellipse UPS USB FR, 1700 VA, 1040 W, Vstup: C14, Výstupy: (4) Typ E, (4) Pouze přepěťová ochrana Typ E
Skladem
Doručení do týdne
8 360 Kč
6 909,09 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1600 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 956 Kč
8 228,10 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1600 FR USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x FR, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 868 Kč
8 155,37 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?