GIGABYTE vodní chladič AORUS WATERFORCE 360 II, 3x120mm, ARGB
| Výrobce | Gigabyte |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
2 281 Kč
1 885,00 Kč bez DPH
Popis produktu
GIGABYTE AORUS WATERFORCE II 360
- Konstrukce vodního bloku otočná o 330 stupňů.
- Nová konstrukce lopatek ventilátoru zvyšuje průtok vzduchu i tlak a zároveň snižuje hluk.
- Osvětlení ventilátoru ARGB lze synchronizovat s jinými zařízeními.
- Univerzální design pro ovládání otáček ventilátoru a čerpadla, kompatibilní se všemi značkami základních desek.
Vylepšený systém kapalinového chlazení vše v jednom, který vnáší neomezený výkon do vašeho herního zážitku a užijte si inovativní funkce pro kutily pro snadnou a úhlednou instalaci.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 72.8 x 72.8 x 65.1 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 800 - 2300 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2.93 mm H20 |
| Proud vzduchu | 65 CFM |
| Hluk | 12,8 - 37 dB(A) |
| Barva LED | ARGB |
| Typ ložiska | Hydro Dynamic Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | 115x, 1200, 1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Technické parametry
| Kód produktu | 004524879 |
| EAN | 4719331553890 |
Podobné produkty
Eaton 3S 550 FR, UPS 550VA / 330W, 6 zásuvek (3 zálohované), USB, české zásuvky
Skladem
Doručení do týdne
2 321 Kč
1 918,18 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?