LENOVO NTB ThinkPad L16 AMD G2 - Ryzen7 PRO 250,16" WUXGA,32GB,1TBSSD,5MP+IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
33 157 Kč
27 402,38 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 780M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-5600 |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR s Krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 57Wh |
| Výdrž Baterie | Až 11 hodin |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + ABS (kryt), PC + ABS (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 357.2 x 253.4 x 20.78 mm |
| Hmotnost | od 1,79kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4a 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / Mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) |
1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ano |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT™ Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.3, 0 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 10 |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 250, AMD Ryzen 7 PRO 250 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Řada procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Rozhraní | USB 2.0, LAN, USB 3.2, HDMI, Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004805682 |
| EAN | 198158495523 |
Podobné produkty
Tiskárna Epson SureColor SC-T3100 MFP (C11CJ36301A0)
Skladem
Doručení do týdne
39 326 Kč
32 500,83 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?