LENOVO NTB ThinkPad T14 G6 - Ultra 7 258V,14" WUXGA IPS,32GB,1TSSD,HDMI,Int. Intel Arc,W11P,3Y Premier
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
51 216 Kč
42 327,12 Kč bez DPH
Popis produktu
Produkt: Lenovo ThinkPad T14 Gen 36(Intel)
Part Number: 21QG001UCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc™ Graphics 140V |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Pameťové sloty | Models with V series processor: memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | Models with V series processor: 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Bateria | 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC + 20% CF (Top), PC + 20% CF (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 315.9 x 223.7 x 10.9/16.13 (front/rear), 21.95 (maximum) mm; 12.44 x 8.81 x 0.43/0.64 (front/rear), 0.86 (maximum) inches |
| Hmotnost | Starting at 1.38 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects) |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.7 |
| Grafický čip | Intel Arc |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | HDMI, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Touchpad, Čtečka otisků prstů |
| Kód produktu | 0048055388 |
| EAN | 198157725980_DUPLICATE_93a7dfe79329a92973b1ebfaa771db3c_ |
Podobné produkty
Xerox VersaLink B71xx, ČB MFP A3,2Trays, 620Sheets
Skladem
Doručení do týdne
43 119 Kč
35 635,26 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?