LENOVO NTB ThinkPad T14s 2-in-1 G1 - Ultra5 225U,14" WUXGA Touch,16GB,512SSD,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
40 919 Kč
33 816,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| AI PC Kategorie | AI PC |
| NPU | Integrated Intel AI Boost, až 12 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| Paměťové sloty | Paměť pájena na základní desce, nerozšířitelná |
| Max. Paměť | 16GB pájená paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD (PCIe 4.0 x4 slot) |
| Slot pro Úložiště | Modely s U series procesory: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR s Krytkou kamery, Počítačové vidění na ISP |
| Mikrofon | 2x 360° |
| Baterie | 58Wh |
| Výdrž Baterie | Až 11 hodin |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-reflection / Anti-smudge, 45% NTSC, DBEF5, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Magnesium (Kryt), Aluminium + PC (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 313.6 x 222.8 x 12.86/19.21 (vepředu/vzadu), 21.6 (maximum) mm |
| Hmotnost | od 1,40 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 4G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) |
1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ano |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 2.5 x 6mm |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery Snímání přítomnosti uživatele na základě počítačového vidění na obrazovém signálovém procesoru (ISP) |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 TCO Certified 10.0 EPEAT Gold Registred RoHS compliant ErP Lot6 ErP Lot 26 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1.5 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 11 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 225U |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Rozhraní | USB 3.2, HDMI, Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Notebook, Konvertibilní |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Dotykový displej, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004805877 |
| EAN | 198158253796 |
Podobné produkty
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?