LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P1 G7 - Ultra7 155H,16" WQXGA,32GB,1TBSSD,RTX2000 Ada 8GB,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
71 530 Kč
59 115,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| NPU | Intel AI Boost integrovaný v procesoru Intel Core Ultra |
| Grafická Karta | NVIDIA RTX 2000 Ada Generation 8GB GDDR6 |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 32GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467 |
| Paměťové sloty | 1x LPCAMM2 connector, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 64GB (1x 64GB LPCAMM2), rozšířitelné |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD až 8TB, 4TB každý • podpora RAID 0/1 |
| Slot pro Úložiště | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| Předvolený RAID | Ne |
| Čtečka Karet | SD 7.0 Card Reader |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 90Wh |
| Napájecí Adaptér | 170W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WQXGA (2560x1600) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, TÜV Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | Factory Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 354.4 x 241.2 x 17.05 mm |
| Hmotnost | Od 1.82 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Nepodporuje |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), s PD 3.0 (135W vstup) a DisplayPort 1.4 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s PD 3.0 (135W vstup) a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 8K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD Express 7.0 čtečka karet 1x Bezpečnostní zdířka |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Závěrka pro ochranu soukromí kamery Infračervená kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) Ultrazvuková detekce přítomnosti člověka pro infračervenou kameru Detekce narušení spodního krytu |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 9.0 |
| Ostatní Certifikace | Intel Evo Platform TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.8, 0, 1.7 |
| Grafický čip | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 155H |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | HDMI, Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Workstation, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta, Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Čtečka paměťových karet, Web kamera, Trackpoint, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004489706 |
| EAN | 198153486496 |
Podobné produkty
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next Business Day Parts Exchange
Skladem
Doručení do týdne
66 233 Kč
54 737,87 Kč bez DPH
Lenovo Legion Pro 7/16IAX10H/U9-275HX/16''/2560x1600/32GB/1TB SSD/RTX 5080/W11H/Black/3R On-Site
Skladem
Doručení do týdne
84 050 Kč
69 462,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?