LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P1 G8 - Ultra7 265H,16" WUXGA,32GB,1TBSSD,Intel Arc,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
61 017 Kč
50 426,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.3GHz, 24MB |
| NPU | Intel AI Boost integrovaný v procesoru Intel Core Ultra |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc 140T GPU |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 32GB LPCAMM2 LPDDR5x-7467 |
| Paměťové sloty | 1x LPCAMM2 connector, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 64GB (1x 64GB LPCAMM2), rozšířitelné |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD až 8TB, 4TB každý |
| Slot pro Úložiště | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| Předvolený RAID | Ne |
| Čtečka Karet | SD Express 7.0 Card Reader |
| Audio Chip | SoundWire, Cirrus Logic CS42L43 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 90Wh |
| Napájecí Adaptér | 140W Slim Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Eyesafe, TÜV Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | X-Rite Factory Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 354.4 x 241.2 x 17.05 mm |
| Hmotnost | Od 1.84 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4, vPro |
| WWAN | Nepodporuje |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Stále napájený 2x Thunderbolt 5, s USB PD 3.1 a DisplayPort 2.1, 140W / 15W 1x Thunderbolt 4, s DisplayPort 2.1 a USB PD 3.1, 140W / 15W 1x HDMI 2.1, až 8K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD Express 7.0 čtečka karet |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Závěrka pro ochranu soukromí kamery Infračervená kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) Snímání přítomnosti uživatele na základě počítačového vidění na obrazovém signálovém procesoru (ISP) Detekce narušení spodního krytu |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 Intel Evo Platform TÜV Rheinland Low Blue Ligh |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.2 |
| Grafický čip | Intel Arc |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 265H |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Workstation, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Trackpoint, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004806018 |
| EAN | 199272079392 |
Podobné produkty
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next Business Day Parts Exchange
Skladem
Doručení do týdne
66 233 Kč
54 737,87 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?