LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P14s G6 - Ultra7 255H,14.5" WQXGA Touch,32GB,1TBSSD,RTX PRO 500 6GB,IRcam,W11P,3y carryi
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
51 882 Kč
42 877,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB |
| NPU | Intel AI Boost integrovaný v procesoru Intel Core Ultra |
| Grafická Karta | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB GDDR7 Laptop GPU |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 96GB (2x 48GB DDR5 SO-DIMM) |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 5.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR krytkou kamery a detekci přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 75Wh |
| Napájecí Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14.5" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, Eyesafe, TÜV Low Blue Light, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Kalibrace Barev | AICCP Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 325.5 x 227.6 x 18.5 mm |
| Hmotnost | Od 1.61 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth[2] | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Ne |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 2x Thunderbolt 4 s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Bezpečnostní zdířka |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Čtečka SmartCard |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) Ultrazvuková detekce přítomnosti člověka pro IR kameru Záslepka kamery Detekce narušení spodního krytu |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 1. rok Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Grafický čip | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255H |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 3.2, HDMI, Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Workstation, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta, Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Dotykový displej, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004806038 |
| EAN | 199271718452 |
Podobné produkty
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?