LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P16 G3 - Ultra9 275HX ,16" 3.2K OLED Touch,96GB,2TBSSD,RTX PRO 5000 24GB BW,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
176 123 Kč
145 555,39 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB Intel Smart Cache |
| Grafická Karta | NVIDIA RTX PRO 5000 Blackwell Generation 24GB GDDR7 Laptop GPU |
| Chipset | Intel WM880 Chipset |
| Paměť | 2x 48GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 4x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel |
| Max. Paměť | Modely s Non-ECC memory: Až 192GB (4x 48GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC) |
| Úložiště | 2TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 3x disk, 3x M.2 SSD • 1x M.2 2280 PCIe 5.0 x4 slot • 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| Slot pro Úložiště | 3x .2 2280 Gen 5 Performance SSD; až 12TB, 4TB každý |
| Předvolený RAID | Ne |
| Čtečka Karet | SD 8.0 Card Reader |
| Audio Chip | SoundWire, Cirrus Logic CS42L43 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR hybrid s ochranou soukromí a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 99.9Wh |
| Napájecí Adaptér | 180W USB-C GaN (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" 3.2K (3200x2000) Tandem OLED 600nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 40-120Hz, DisplayHDR 600, Dolby Vision, Eyesafe, TÜV Low Blue Light, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Kalibrace Barev | X-Rite Factory Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Storm Grey (Kryt), Villi Black (Tělo) |
| Materiál | Hliník (Kryt), PPS + Hliník (Tělo) |
| Péro | Lenovo Yoga Pen (součást balení) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 362 x 252 x 15.8 / 20.9 mm |
| Hmotnost | Od 2.54 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 1x 2.5GbE RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Ne |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Stále napájený 2x Thunderbolt™ 5, s DisplayPort™ 2.1 a USB PD 3.1, 180W vstup / 15W výstup 1x Thunderbolt™ 4, s DisplayPort™ 2.1 a USB PD 3.1, 180W vstup / 15W výstup 1x HDMI 2.1, až 8K/60Hz (Modely s grafickou kartou NVIDIA) 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) 1x SD Express 8.0 čtečka karet |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Závěrka pro ochranu soukromí Infračervená kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT™ Gold Registered RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.7 |
| Grafický čip | NVIDIA RTX PRO 5000 |
| Hmotnost notebooku | 2.6 - 3 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Rozhraní | RJ-45, HDMI, Thunderbolt |
| SSD Kapacita (GB) | 2000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | OLED |
| Typ zařízení | Workstation, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 96 |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta, Wi-Fi, BlueTooth, Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Trackpoint, Dotykový displej, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004806047 |
| EAN | 199271688663 |
Podobné produkty
HP NTB Zbook Fury 16 G1i U9 285HX,RTX PRO 5000 24GB Bl,128GB,1TB,2TB,WQUXGA DC 120Hz 500n,WiFi7,BT,NFC,FpR,Win11Pro,5y
Skladem
Doručení do týdne
174 761 Kč
144 430,00 Kč bez DPH
75'' LG LED 75XS4 - UHD,4000cd,IPS,SO,webOS,24/7
Skladem
Doručení do týdne
189 727 Kč
156 799,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?