LENOVO NTB Thinkpad/Workstation P16s AMD G4 - Ryzen9 AI HX PRO 370,16" WUXGA,2TBSSD,96GB,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
75 116 Kč
62 078,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 (12C / 24T, 2.0 / 5.1GHz, 12MB L2 / 24MB L3) |
| NPU | Integrated AMD Ryzen™ AI, až 50 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 890M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 2x 48GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 96GB (2x 48GB DDR5 SO-DIMM) |
| Úložiště | 2TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0MP + IR krytkou kamery a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 86Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power, Eyesafe, UL Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | AICCP Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | PC + 20% CF + 50% GF + 30% PCC (Kryt), PC + 20% CF + 30% PCC (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 359.70 x 251.70 x 11.80/18.14 (přední/zadní), 23.5 (maximum) mm |
| Hmotnost | Od 1.71 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth[2] | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | WWAN rozšířitelné na 5G |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Bezpečnostní zdířka |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Čtečka SmartCard 1x Nano-SIM Card slot |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) Záslepka kamery Detekce narušení spodního krytu Detekce přítomnosti člověka pro IR kameru |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | AMD PRO Manageability |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatní Certifikace | UL Low Blue Light Eyesafe Certified 2.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Řada procesoru | AMD Ryzen 9 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 3.2, HDMI, Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 2000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Workstation, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 96 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004805705 |
| EAN | 198158507424 |
Podobné produkty
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Lenovo Legion Pro 7/16IAX10H/U9-275HX/16''/2560x1600/32GB/1TB SSD/RTX 5080/W11H/Black/3R On-Site
Skladem
Doručení do týdne
84 050 Kč
69 462,00 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next Business Day Parts Exchange
Skladem
Doručení do týdne
66 233 Kč
54 737,87 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?