LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P16v G3 - Ultra7 255H,16" WUXGA,32GB,512SSD,RTX PRO 500 6GB BW,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
73 025 Kč
60 350,94 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB |
| NPU | AI-Ready Worsktation |
| Grafická karta | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB GDDR7 Laptop GPU |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 2x 16GB SO-DIMM/CSODIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 96GB (2x 48GB DDR5 CSODIMM) |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD až 4TB, 2TB každý |
| Slot pro Úložiště | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| Předvolený RAID | Ne |
| Čtečka Karet | SD Express 7.0 Card Reader |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio Premium |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery a detekcí přítomnosti člověka |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 90Wh |
| Napájecí Adaptér | 140W USB-C GaN (3-Pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, TÜV Low Blue Light |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Kalibrace Barev | AICCP Color Calibration |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník (Kryt), PC-ABS (Tělo) |
| Pero | Nepodporuje |
| Rozměry (ŠxHxV) | 361.5 x 248.6 x 12.8 / 19.55 mm |
| Hmotnost | cca 2.1 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Ne |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.1, 140W vstup / 15W výstup 1x HDMI 2.1, až 8K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD Express 7.0 čtečka karet 1x Bezpečnostní zdířka |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Detekce neoprávněné manipulace se spodním krytem Závěrka pro ochranu soukromí IR kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) Ultrazvuková detekce přítomnosti člověka pro IR kameru |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelené certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT™ Gold Registered RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2, 0 |
| Grafický čip | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255H |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 3.2, HDMI, Thunderbolt, USB 4 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Workstation, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Numerická klávesnice, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004806053 |
| EAN | 199271695845 |
Podobné produkty
Electronic HP Care Pack Next Business Day Parts Exchange
Skladem
Doručení do týdne
66 233 Kč
54 737,87 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
Lenovo Legion Pro 7/16IAX10H/U9-275HX/16''/2560x1600/32GB/1TB SSD/RTX 5080/W11H/Black/3R On-Site
Skladem
Doručení do týdne
84 050 Kč
69 462,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?