LENOVO NTB Thinkpad X1 Carbon G13 FIFA Edition - Ultra7 258V,14" 2.8K OLED,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
65 546 Kč
54 169,79 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Kategorie AI PC | Copilot+ PC |
| NPU | Integrated Intel AI Boost, up to 47 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc Graphics 140V |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Paměťové sloty | Soldered paměť na základní desce, bez slotu |
| Max. Paměť | 32GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 5.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC713 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Baterie | 57Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| >DESIGN | |
| Displej | 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR True Black 500, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Touchpad | Haptic Touchpad |
| Barva | Černá, lakovaná. FIFA Edition |
| Materiál | Karbonové vlákna (Top), Hořčík (Bottom) |
| Péro | Není podporováno |
| Hmotnost | Cca 1.12 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Ne |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | Ne |
| Dokování | Various docking solutions supported via Thunderbolt / USB-C. For more compatible docking solutions, please visit Docking for ThinkPad X1 Carbon Gen 13 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Závěrka kamery pro ochranu soukromí IR kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky premier onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 Intel Evo Platform SGS High Performance Al PC Certification |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.7 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 14 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Použití | Kancelářský |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | USB-C, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt, USB 3.2 Gen 2 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | OLED |
| Typ zařízení | Ultrabook, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004806131 |
| EAN | 199273887613 |
Podobné produkty
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next Business Day Parts Exchange
Skladem
Doručení do týdne
66 233 Kč
54 737,87 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?