LENOVO NTB Thinkpad X1 Carbon G13 - Ultra7 265U,14" 2.8K OLED Touch,64GB,1TBSSD,5G,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
86 494 Kč
71 482,05 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.3GHz, 12MB |
| Kategorie AI PC | AI PC |
| NPU | Integrated Intel AI Boost, up to 12 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 64GB Soldered LPDDR5x-8400 |
| Paměťové sloty | Soldered paměť na základní desce, bez slotu |
| Max. Paměť | 32GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2280 PCIe 5.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | UHD 8.0MP + IR Discrete s Krytkou kamery, MIPI, Computer Vision |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Baterie | 57Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| >DESIGN | |
| Displej | 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR True Black 500, Dolby Vision, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Touchpad | Haptic Touchpad |
| Barva | Černá, lakovaná |
| Materiál | Carbon Fiber (Top), Aluminium (Bottom) |
| Péro | Není podporováno |
| Hmotnost | Cca 1.06 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Quectel RM520N-GL, 5G Sub-6 GHz, s integrovanou eSIM |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | 1x Nano-SIM Card Slot |
| Dokování | Various docking solutions supported via Thunderbolt / USB-C. For more compatible docking solutions, please visit Docking for ThinkPad X1 Carbon Gen 13 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Záslepka pro ochranu soukromí kamery Snímání přítomnosti uživatele pomocí počítačového vidění včetně zamykání při odchodu IR kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky premier onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 Intel Evo Platform SGS High Performance Al PC Certification |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 0, 2.4 |
| Grafický čip | Intel® Graphics |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 14 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 265, Intel Core Ultra 7 265U |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Použití | Kancelářský |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | USB-C, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt, USB 3.2 Gen 2 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | OLED |
| Typ zařízení | Ultrabook, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Výbava | Wi-Fi, 5G, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Touchpad, Dotykový displej, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004805707 |
| EAN | 198158054393 |
Podobné produkty
Lenovo Legion Pro 7/16IAX10H/U9-275HX/16''/2560x1600/32GB/1TB SSD/RTX 5080/W11H/Black/3R On-Site
Skladem
Doručení do týdne
84 050 Kč
69 462,00 Kč bez DPH
HP ZBook Fury G1i 16, U7 265Hx, 16.0 1920x1200/400n, RTXPRO3000Blw/12GB, 32GB, SSD 1TB, W11Pro, 3-3-0
Skladem
Doručení do týdne
89 511 Kč
73 976,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?