LENOVO NTB ThinkPad X13 G6 - Ultra7 255U,13.3" WUXGA Touch,32GB,1TBSSD,5MP+IRcam,5G,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
53 247 Kč
44 005,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 2GB Soldered LPDDR5x-8400 |
| Paměťové sloty | Paměť připájená na základní desku, žádné sloty, podpora dvou kanálů |
| Max. Paměť | 32GB soldered paměť, nelze rozšířit |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 54.7Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Carbon Fiber Hybrid (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | Ne |
| Rozměry (ŠxHxV) | 299.3 x 207 x 10.25/13.35 (frovepředu/vzadu), 18.15 (maximum) mm |
| Hmotnost | od 962 g |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | - |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | RW350R-GL, 5G Sub-6 GHz, s integrovanou eSIM |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | NFC |
| Standardní porty | • 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 2.1) • 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený • 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) • 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz |
| Volitelné Porty | • 1x Smart card reader • 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip, Integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Snímání přítomnosti uživatele na základě počítačového vidění na obrazovém signálovém procesoru (ISP) IR kamera pro Windows Hello Záslepka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier On-site |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatní certifikace | Eyesafe Certified 2.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military test - prošlo |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 14 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255U |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Použití | Kancelářský |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | USB-C, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt, USB 3.2 Gen 1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ zařízení | Ultrabook, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, 5G, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Trackpoint, Dotykový displej, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004805916 |
| EAN | 198157375475 |
Podobné produkty
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?