LENOVO NTB Thinkpad X9-14 G1 FIFA Edition - Ultra7 258V,14" 2.8k OLED Touch,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
53 476 Kč
44 194,51 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB |
| Kategorie AI PC | Copilot+ PC |
| NPU | Integrated Intel AI Boost, up to 47 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc Graphics 140V |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 32GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Paměťové sloty | Pájená paměť na základní desce, bez slotu |
| Max. Paměť | 32GB soldered memory, nerozšířitelná |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 2TB M.2 2242 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Cirrus Logic CS42L43 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | UHD 8.0MP + IR s krytkou kamery, ToF Sensor, MIPI |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 55Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Touchpad | Beztlačítkový vícedotykový touchpad se skleněným povrchem, podporuje technologii Precision TouchPad (PTP), 80 x 130 mm |
| Barva | Šedá, FIFA Edition |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (tělo) |
| Péro | Rozšířitelné (není součástí balení) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 311.8 x 212.3 x 6.7 - 17.18 mm |
| Hmotnost | cca 1.21 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Non-WWAN |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | Ne |
| Dokování | Various docking solutions supported via Thunderbolt / USB-C. For more compatible docking solutions, please visit Docking for ThinkPad X9-14 Gen 1 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Ne |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Další zabezpečení | ToF detekce přítomnosti člověka (modely WUXGA) Infračervená kamera s elektronickou závěrkou pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatní Certifikace | Eyesafe Certified 2.0 Intel Evo Platform |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.7 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 14 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Podpora AI | Ano |
| Použití | Kancelářský |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | USB-C, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | OLED |
| Typ zařízení | Ultrabook, Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Podsvícená klávesnice, Web kamera, Dotykový displej, Čtečka otisků prstů |
| Záruka | On-Site |
| Kód produktu | 004806129 |
| EAN | 199273593040 |
Podobné produkty
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?