LENOVO NTB V14 G4 AMN - Ryzen5 7520U,14" FHD,8GB,512SSD,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
12 121 Kč
10 016,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 610M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 8GB Soldered LPDDR5-4800 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, žádný slot |
| Max. Paměť | 8GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 512GB M.2 2242 SSD |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2242 PCIe 3.0 x2 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Kamera | HD 720p s Krytkou Kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 38Wh |
| Max. výdrž na baterii | Modely s 38Wh baterií: MobileMark 2018: až 8.4h Lokální video (1080p) přehrávání@150nitů: až 15.3h |
| Napájecí Adaptér | 65W Kulatý konektor (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Nepodsvícena, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Povrchová úprava | Textura |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 324 x 215 x 19.9 mm (12.75 x 8.46 x 0.78 palců) |
| Hmotnost | Od 1.43 kg (3.15 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | 11ac 2x2 + BT5.1 |
| Standardní porty |
2x USB 3.2 Gen 1 |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Záslepka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 2 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Silver ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 RoHS compliant FSC certified carton |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softwarové řešení) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H testy odolnosti - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.8 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 8 |
| Model procesoru | AMD Ryzen 5 7520U |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Použití | Kancelářský |
| Řada procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Rozhraní | LAN, USB-C, USB 3.2, HDMI, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | TN |
| Typ zařízení | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth |
| Kód produktu | 004489658 |
| EAN | 198153848201 |
Podobné produkty
EATON UPS Ellipse PRO 1600 FR USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x FR, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 868 Kč
8 155,37 Kč bez DPH
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
7000+3x7300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
12 107 Kč
10 005,79 Kč bez DPH
EATON UPS Ellipse PRO 1600 IEC USB, Line-interactive, Tower, 1600VA/1000W, výstup 8x IEC C13, USB
Skladem
Doručení do týdne
9 956 Kč
8 228,10 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?