LENOVO NTB V15 G4 - Core5 210H,15.6" FHD,8GB,256SSD,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
14 821 Kč
12 248,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x8GB Soldered DDR4-5200 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel |
| Max. Paměť | Up to 32GB DDR5-5200 |
| Úložiště | 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk M.2 2242 SSD až 1TB |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1.5W x2 |
| Kamera | HD 720p s Krytkou Kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | 47Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Nepodsvícena, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Povrchová úprava | Textura |
| Materiál | PC-ABS (Kryt), PC-ABS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 359.2 x 235.8 x 19.9 mm |
| Hmotnost | Od 1.61 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standardní porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB Power Delivery (20V) a DisplayPort 1.2 1x HDMI 1.4b 1x Sluchátka / Mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Napájecí konektor |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | Záslepka kamery |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 2 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6/26 RoHS compliant |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softwarové řešní) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
Technické parametry
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.2 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 6 |
| Model procesoru | Intel Core i5 210H |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Řada procesoru | Intel Core 5 |
| Rozhraní | LAN, USB-C, USB 3.2, HDMI, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | TN |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Výbava | Wi-Fi, BlueTooth, Numerická klávesnice |
| Kód produktu | 004805841 |
| EAN | 199272285649 |
Podobné produkty
Multipack AC Plus HP 307A (CE740A, CE741A, CE742A, CE743A) – alternativní tonery pro tiskárny HP (7000+3×7300 stran)
7000+3x7300 stran
Skladem
Odeslání do druhého dne
12 107 Kč
10 005,79 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?