LENOVO PC AiO ThinkCentre neo 55a-24 G6 - Ryzen7 AI 350,23.8" FHD Touch,16GB,512SSD,noDVD,WiFi,BT,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
28 565 Kč
23 607,16 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 (8C / 16T, 3.5 / 5GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| AI PC Kategorie | AI PC |
| NPU | Integrated AMD Ryzen AI, až 55 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 860M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 32GB DDR5-5600 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2280 SSD |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3341 codec |
| Reproduktory | 3Wx2, HARMAN |
| Kamera | 5.0MP |
| Mikrofon | 2x |
| Napájení | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Displej | 3.8" FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB, touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 3x M.2 slot (1x pro WLAN, 2x pro SSD) |
| Barva | Šedá (Luna Gray) |
| Podstavec | Monitor Stand |
| Montáž | Ne |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Péro | Nepodporuje |
| Provedení | AIO (23.8") |
| Rozměry (ŠxHxV) | 539.5 x 192.1 x 431.17 mm |
| Hmotnost | cca 6.0 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Ne |
| Zadní porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x napájecí konektor |
| Boční porty (levá strana) | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot™ |
| Přepínač vniknutí do šasi | Bez Přepínače vniknutí do šasi |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky on-site |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 ErP Lot 3/7 GREENGUARD RoHS / WEEE / REACH |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light TÜV Rheinland Ultra Low Noise |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Grafický čip | AMD Radeon |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Řada procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 2.0, USB-C, HDMI, USB 3.2 Gen 2 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ panelu | IPS |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Výbava PC | BlueTooth, Integrovaná GPU, Dotykový displej, Wi-Fi, Integrovaný reproduktor, Webkamera, Klávesnice + myš |
| Kód produktu | 004806154 |
| EAN | 199273574698 |
Podobné produkty
HP NTB EliteBook 845 G10 R7 7840U PRO 14WUXGA 400 IR, 2x8GB,512GB,ax/6E, BT,FpS,bckl kbd,51WHr,Win11Pro,3y onsite active
Skladem
Doručení do týdne
28 278 Kč
23 369,60 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?