LENOVO PC ThinkCentre Neo 50s G5 - i7-14700,16GB,512SSD,DVD,WiFi,BT,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
22 917 Kč
18 939,20 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, Max Turbo up to 5.4GHz, P-core 2.1 / 5.3GHz, E-core 1.5 / 4.2GHz, 33MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Chipset | Intel B760 Chipset |
| Paměť | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 UDIMM slot, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-5600 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 1x 3.5" HDD + 1x M.2 SSD • 3.5" HDD až 2TB • M.2 SSD až 1TB Pro instalaci 3.5'' HDD je zapotřebí sada šroubů a průchodek. |
| Čtečka Karet | 3-v-1 Čtečka Karet |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Reproduktory | 1Wx1 |
| Napájení | 260W 85% |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 3.0 x16, low-profile, délka ? 155mm, výška ? 70mm 1x PCIe 3.0 x1, low-profile, délka ? 155mm, výška ? 70mm 2x M.2 slots (1x WLAN, 1x SSD) |
| Barva | Šasi: Černá, Rámeček: Šedá |
| Podstavec | Ne |
| Péro | Není podporováno |
| Provedení | SFF (8.2L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 92.5 x 291.4 x 339.5 mm |
| Hmotnost | Cca 4.2 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s 15W nabíjením 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Zadní porty | 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Smart Cable Clip | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | TCO Certified 9.0 |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW, DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW/RAM |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.1, 1.8 |
| Grafický čip | Intel UHD |
| Model procesoru | Intel Core i7-14700 |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/2 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| Počet USB-C | 1 |
| Provedení počítače | SFF (Small Form Factor) |
| Řada procesoru | Intel Core I7 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 2.0, LAN, VGA, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Výbava PC | BlueTooth, Čtečka karet, Integrovaná GPU, Wi-Fi, Integrovaný reproduktor, Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 260 |
| Kód produktu | 004805522 |
| EAN | 198154879372 |
Podobné produkty
Papír xerografický A4 80g OFFICE C - Smartline 200 ks paleta
Skladem
Odeslání do druhého dne
19 662 Kč
16 248,96 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?