LENOVO PC ThinkCentre Neo 50t G6 Tower - Ultra5 225,16GB,512SSD,noDVD,WiFi,BT,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
19 096 Kč
15 781,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo up to 4.9GHz, 20MB Intel Smart Cache |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel B860 Chipset |
| Paměť | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 UDIMM slot, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-5600 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 3x disk, 1x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD • 3.5" HDD až 2TB • M.2 SSD až 1TB • Pro instalaci HDD je zapotřebí instalační sada |
| Čtečka Karet | 3-v-1 Čtečka Karet |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájení | 200W 90% |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x16, full-height, délka ? 233.6mm, výška ? 117.5mm 1x PCIe 3.0 x1, full-height, délka ? 185mm, výška ? 100mm 3x M.2 slots (1x WLAN, 2x SSD) |
| Barva | Šasi: Černá, Rámeček: Šedá |
| Podstavec | Ne |
| Beznástrojový přístup | Ano |
| Provedení | Tower (13.6L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 145 x 294 x 340 mm |
| Hmotnost | Cca 5.6 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | RTL8111K, 1x RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s 15W nabíjením 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Zadní porty | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Smart Cable Clip | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | RoHS / WEEE / REACH TCO Certified 9.0 |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.3 |
| Grafický čip | Intel® Graphics |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 225 |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/2 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB-C | 1 |
| Provedení počítače | Tower |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Rozhraní | USB 2.0, LAN, VGA, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Výbava PC | Čtečka karet, Integrovaná GPU, Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 200 |
| Kód produktu | 004805926 |
| EAN | 199271017630 |
Podobné produkty
Papír xerografický A4 80g OFFICE C - Smartline 200 ks paleta
Skladem
Odeslání do druhého dne
19 662 Kč
16 248,96 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?