LENOVO PC ThinkCentre Neo 55q G6 Tiny - Ryzen5 AI 330,32GB,1TBSSD,WiFi,BT,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
20 931 Kč
17 298,04 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen AI 5 330 (4C / 8T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 8MB L3) |
| NPU | Integrated AMD Ryzen AI, až 50 TOPS |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 820M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-5600 |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD, každý až 1TB |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Mikrofon | Ne |
| Napájení | 90W 89% Adapter |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Volitelná pozice | Ne |
| Rozšiřující sloty | 3x M.2 Slot (1x pro WLAN, 2x pro SSD) |
| Barva | Černá |
| Podstavec | Ne |
| Klec adaptéru | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Beznářaďové Šrouby Šasi |
| Montáž | VESA držák |
| Provedení | Tiny (1L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Hmotnost | Cca 0.9 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), přesnos dat a 5V@3A nabíjení 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Stále napájený a 5V@2.1A nabíjení 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | Ne |
| Zadní porty | 3x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x podpora Smart Power On 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4a 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x Napájecí konektor |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT™ Gold Registered ErP Lot 3/7 GREENGUARD RoHS / WEEE / REACH |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Grafický čip | AMD Radeon |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 5 330 |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/2 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 3 |
| Počet USB-C | 1 |
| Podpora AI | Ano |
| Provedení počítače | Mini-PC |
| Řada procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 2.0, USB-C, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 SODIMM |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava PC | BlueTooth, Wi-Fi, Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 90 |
| Kód produktu | 004806069 |
| EAN | 199272685203 |
Podobné produkty
Papír xerografický A4 80g OFFICE C - Smartline 200 ks paleta
Skladem
Odeslání do druhého dne
19 662 Kč
16 248,96 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?