LENOVO PC ThinkCentre Neo 55s G6 SFF - Ryzen5 220,8GB,512SSD,noDVD,WiFi,BT,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
15 279 Kč
12 627,04 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 220 (6C / 12T, 3.2 / 4.9GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 1x 8GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 UDIMM slot, dual-channel |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-5600 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 3x disk, 1x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD • 3.5" HDD až 2TB • M.2 SSD až 1TB Pro instalaci 3.5'' HDD je zapotřebí sada šroubů a průchodek. |
| Čtečka Karet | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Reproduktory | 1Wx1 |
| Napájení | 200W 90% |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Calliope Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 4.0 x16, low-profile, délka < 155mm, výška < 70mm 3x M.2 slots (1x WLAN, 2x SSD) |
| Barva | Šasi: Černá, Rámeček: Šedá |
| Podstavec | Ne |
| Péro | Není podporováno |
| Provedení | SFF (8.2L) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 89 x 274.8 x 336 mm |
| Hmotnost | Cca 4.3 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s 15W nabíjením 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Zadní porty | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| Kabel Monitoru | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Čtečka otisků prstů | Bez čtečky otisku prstů |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Smart Cable Clip | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT™ Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.1, 3.2 |
| Grafický čip | AMD Radeon 740M |
| Model procesoru | AMD Ryzen 5 220 |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/2 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB-C | 1 |
| Provedení počítače | SFF (Small Form Factor) |
| Řada procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 2.0, LAN, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack, USB 3.2 Gen 1 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Výbava PC | BlueTooth, Integrovaná GPU, Wi-Fi, Integrovaný reproduktor, Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 200 |
| Kód produktu | 004805880 |
| EAN | 199271636770 |
Podobné produkty
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?