LENOVO PC ThinkStation/Workstation P3 Tiny G2 - Ultra7 265,16GB,512SSD,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
30 128 Kč
24 899,04 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 30MB Intel Smart Cache |
| AI PC Kategorie | AI-Ready Workstations |
| Socket | 1x FCLGA1851 |
| Integrovaná Grafika | Integrated Intel Graphics |
| Dedikovaná Grafika | Ne |
| Chipset | Intel Q870 Chipset |
| Paměť | 1x 16GB CSODIMM DDR5-6400 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM sloty, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 128GB (2x 64GB DDR5 CSODIMM) |
| M.2 SSD Disk | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0x4 Performance NVMe Opal |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233VB codec |
| Napájení | 230W 89% Napájecí Adaptér |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Myš |
| Rozšiřující sloty | 1x slot PCIe prostřednictvím speciální riser karty: PCIe 4.0 x16 (negotiable link width x8) and low profile pro dedikovanou grafickou kartu PCIe 4.0 x4 and low profile pro seriový nebo ethernet adaptér |
| Prachový Filtr | Ne |
| Beznářaďové Šrouby Šasi | Ano |
| Montáž | Ne |
| Podstavec | Vertikální podstavec |
| Rozměry (ŠxHxV) | 179 x 182.9 x 37mm s gumovýma nožkama |
| Hmotnost | 1.4 kg (3 lbs) |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), pouze přenos dat 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Stále napájený 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Zadní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 3x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno, FIPS 140-2 certifikováno |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3x7mm |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Barva | Černá |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H - splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 6400 MHz |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2.4 |
| Grafický čip | Intel UHD |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 265 |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/2 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 5 |
| Počet USB-C | 1 |
| Podpora AI | Ano |
| Provedení počítače | Mini-PC, USFF (Ultra Small Form Factor) |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Rozhraní | RJ-45, USB-C, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Profesionální |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Výbava PC | Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 230 |
| Kód produktu | 004805800 |
| EAN | 199271848913 |
Podobné produkty
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?