LENOVO PC ThinkStation/Workstation P3 Tower G2 - Ultra5 245,32GB,1TBSSD,RTX A400 4GB,noDVD,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
54 135 Kč
44 739,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 245, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Kategorie AI PC | AI-Ready Workstations |
| Socket | 1x FCLGA1851 |
| Integrovaná Grafika | Integrated Intel Graphics |
| Dedikovaná Grafika | 1x NVIDIA RTX A400 4GB |
| Chipset | Intel W880 Chipset |
| Paměť | 1x 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 4x DDR5 UDIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Up to 256GB (4x 64GB DDR5 CUDIMM) |
| PCIe NVMe Controller | Integrated NVMe Controller |
| PCIe NVMe Drive | 1x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal |
| SATA Controller | Onboard Intel RSTe SATA RAID |
| SATA/SAS mechanika | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napájení | 500W Platinum Fixed |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 4x PCIe sloty: 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x16 a 2x PCIe 3.0 x1. • Slot 1: PCIe 5.0 x16, full height, full length, 75W, double-width • Slot 2: PCIe 3.0 x1, full height, half length, 25W, open-ended • Slot 3: PCIe 4.0 x16 (x4 lanes), full height, half length, 25W • Slot 4: PCIe 3.0 x1, full height, half length, 25W, open-ended |
| Rozměry (ŠxHxV) | 180 x 370 x 415 mm |
| Hmotnost | 14.38 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Čtečka Karet | SD čtečka karet |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), pouze přenos dat 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | 1x SD card reader |
| Zadní porty | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm Padlock Loop |
| Zámek krytu | Ne |
| Kabelový zámek | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Ne |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 1. rok Premier onsite |
| CERTIFIKACE | |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.5 |
| Grafický čip | Intel® Graphics, NVIDIA RTX A400 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 245 |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/4 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| Počet USB-C | 1 |
| Podpora AI | Ano |
| Provedení počítače | Tower |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 2.0, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Profesionální |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava PC | Čtečka karet, Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 500 |
| Kód produktu | 004805813 |
| EAN | 198157952768 |
Podobné produkty
Electronic HP Care Pack Next business day Channel Partner only Remote and Parts Exchange Support
Skladem
Doručení do týdne
60 068 Kč
49 642,59 Kč bez DPH
86'' iiyama LH8675UHS-B2AG:IPS,4K,24/7,Android 11
Skladem
Doručení do týdne
61 290 Kč
50 652,50 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?