LENOVO PC ThinkStation/Workstation P3 Tower G2 - Ultra5 245K,32GB,512SSD,noDVD,W11P
| Výrobce | Lenovo |
Skladem
Doručení do týdne
- 100% Garance kvality
- Výměna zboží ZDARMA
- Rychlé dodání a špičková kvalita tisku!
Skladem
Doručení do týdne
51 136 Kč
42 260,60 Kč bez DPH
Popis produktu
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 245K, 14C (6P + 8E) / 14T, Max Turbo up to 5.2GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Kategorie AI PC | AI-Ready Workstations |
| Socket | 1x FCLGA1851 |
| Integrovaná Grafika | Integrated Intel Graphics |
| Dedikovaná Grafika | Ne |
| Chipset | Intel W880 Chipset |
| Paměť | 1x 32GB UDIMM DDR5-5600 Non-ECC |
| Paměťové sloty | 4x DDR5 UDIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Up to 256GB (4x 64GB DDR5 CUDIMM) |
| PCIe NVMe Controller | Integrated NVMe Controller |
| PCIe NVMe Drive | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal |
| SATA Controller | Onboard Intel RSTe SATA RAID |
| SATA/SAS mechanika | Ne |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napájení | 750W Platinum Fixed |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian |
| Myš | USB Calliope Myš, Černá |
| Rozšiřující sloty | 4x PCIe sloty: 1x PCIe 5.0 x16, 1x PCIe 4.0 x16 a 2x PCIe 3.0 x1. • Slot 1: PCIe 5.0 x16, full height, full length, 75W, double-width • Slot 2: PCIe 3.0 x1, full height, half length, 25W, open-ended • Slot 3: PCIe 4.0 x16 (x4 lanes), full height, half length, 25W • Slot 4: PCIe 3.0 x1, full height, half length, 25W, open-ended |
| Rozměry (ŠxHxV) | 180 x 370 x 415 mm |
| Hmotnost | 14.38 kg |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Čtečka Karet | SD čtečka karet |
| Přední Porty | 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), pouze přenos dat 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) |
| Volitelné přední porty (nakonfigurované) | 1x SD card reader |
| Zadní porty | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certified, FIPS 140-2 certified |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot, 3 x 7 mm Padlock Loop |
| Zámek krytu | Ne |
| Kabelový zámek | Ne |
| Přepínač vniknutí do šasi | Ne |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise s Intel AMT 16 |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy - splněno |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
Technické parametry
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Grafický čip | Intel UHD |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 245K |
| Obsazené/celkemsloty RAM | 1/4 |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Počet USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 2 |
| Počet USB-C | 1 |
| Podpora AI | Ano |
| Provedení počítače | Tower |
| Řada procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Rozhraní | RJ-45, USB 2.0, USB 3.2, DisplayPort, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Typ disku | SSD |
| Typ paměti | DDR5 |
| Typ sestavy | Profesionální |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Výbava PC | Čtečka karet, Klávesnice + myš |
| Výkon zdroje (W) | 750 |
| Kód produktu | 004805812 |
| EAN | 198158854405 |
Podobné produkty
Acer Nitro 18 AI/AN18-61-R013/AI9-365/18''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
Skladem
Doručení do týdne
55 259 Kč
45 668,00 Kč bez DPH
Nevíte si rady?
Poradíme, pomůžeme,
obraťte se na nás.
obraťte se na nás.
- Co jsou náplně ACplus?
- Jaký je rozdíl mezi originální a kompatibilní náplní?
- Jak zjistit, kterou náplň potřebuju?